Film „Rocky Horror Picture Show” – DKF „Oblicza Różnorodności” 2020

This event has expired

WSTĘP WOLNY!
29 października zapraszamy do Wielopokoleniowego Centrum Aktywności przy ul. Kasprowicza 46 na kolejny seans w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Oblicza Różnorodności”. Zaczynamy o godzinie 18:00.
Dyskusyjny Klub Filmowy „Oblicza Różnorodności” to cykl spotkań dla mieszkańców i mieszkanek Wrocławia w ramach których prezentowane są filmy fabularne o tematyce równości, różnorodności, uprzedzeń i wykluczenia. Projekcje filmów dotykających różnych problemów społecznych są połączone z moderowaną dyskusją na tematy poruszone w filmie.
„Film, który doskonale spełnia wszystkie założenia filmu kultowego opracowane przez Umberto Eco. Od 45 lat jest bez przerwy pokazywany w kinach amerykańskich i ma swoje niezwykle oddane grono wielbicieli. „Rocky Horror Picture Show” to niesamowita mieszanka komedii, horroru i musicalu. Do tajemniczego zamku zamieszkiwanego przez groźnego doktora Frank-N-Furtera pewnej nocy trafiają Janet i Brad, którym zepsuł się samochód. Para ta stanie się świadkiem stworzenia przez doktora idealnego kochanka Rocky’ego Horrora.”
Opis: filmweb.pl
Film zostanie wyświetlony w języku angielskim z polskimi napisami.
Projekt „Kultura w służbie dialogu 2” jest współfinansowany z budżetu Gminy Wrocław
Skip to content